REDAKCJA

Jesteśmy grupą ludzi, którym się chce. Każde z nas na co dzień robi to, co lubi
– i współtworzy MIASTOGRA w zakresie, którym się pasjonuje.

ZESPÓŁ

Aleksandra Spała

Wydawca / Redaktor Naczelna

Aleksandra, niespełniony astronom i leśnik, próbowała tzw. wszystkiego. Aktualnie robi to, co lubi najbardziej – rozgląda się, słucha i zachwyca się ludźmi z pasją i oryginalnym pomysłem na siebie.

Ireneusz Oleksik

Ptasie serce

Biolog z wykształcenia, z zamiłowania ornitolog, podróżnik i pasjonat roweru, którym dojeżdża do pracy. Uczy biologii w ZS nr 1 w Tychach, gdzie prowadzi Koło Turystyczno-Przyrodnicze CRAZY TREK.

Marta Ochman

Dziennikarka muzyczna

Marta to mistrzyni zabijania nudy, kiedy czyta, słucha i ogląda (często jednocześnie). Marzy, aby robić to na pełen etat i otrzymywać wysokie wynagrodzenie za poniesione ryzyko.


Dorota Falarowska

Grafik

Wielbicielka Polskiej Szkoły Plakatu, Tarantino i dobrej ilustracji. Każdą wolną chwilę spędza na dwóch kółkach. Chaos w głowie ogarnia składem i łamaniem stron. Wciąż coś rysuje na boku.

Katarzyna Warzocha

Zdrowa felietonistka

Specjalistka od badań obiektywnych słuchu. Do sprawności słuchowej pomaga wrócić nawet noworodkom. W tyskim sklepie medycznym dopasowuje aparaty słuchowe. Zachłyśnięta zdrowym trybem życia.

Zuzanna Izydorczyk

Socjolog-podglądacz

Rudzianka, co osiadła w Zabrzu. Na co dzień marketingowiec. Ze studiów wyniosła zasadę, że w życiu warto być uważnym obserwatorem. Stosuje się. Na co dzień posiadana przez dwa koty-huncwoty.


Dorota Ziętek

Fotograf

Jej fotografia to utrwalenie czasu w odpowiedniej sekundzie. Mimo że Dorotę cechuje bystrość spojrzenia i wrażliwość na kompozycję, do domowych porządków przystępuje dopiero wtedy, gdy musi.

Robert Żurawski

Prawnik z ludzką twarzą

Robert jest magistrem prawa. Ukończył Uniwersytet Śląski. Naukowo interesuje się głównie prawem cywilnym, handlowym i karnym. Prywatnie miłośnik i wykonawca poezji śpiewanej. Mieszka w Tychach.

Kontakt z redakcją