AKTYWNIE PROWADZISZ FIRMĘ

Poprzez indywidualnie przygotowany artykuł możesz z nami dotrzeć do nowych klientów w swoim regionie. Możesz też za naszym pośrednictwem rozpętać ciekawą akcję promocyjną, lub po prostu dołączyć swój gabinet, studio, czy kawiarnię do naszej sieci punktów kolporterskich


Zaprezentuj firmę

MIASTOGRA daje Ci szansę na osobistą prezentację w formie artykułu bądź wywiadu. Na naszych łamach możesz przedstawić siebie, unikalny wyróżnik swojej działalności albo pokazać hit sezonu. Możemy też zamieścić specjalny kupon rabatowy dla czytelników, opinie klientów lub zorganizować konkurs, który dodatkowo zwróci uwagę na Twoje usługi. Możliwa jest też profesjonalna sesja fotograficzna Twojej osoby bądź oferty.


Dołącz z nowym pomysłem

Jeżeli zainteresował Cię profil naszego magazynu, ale przedstawiona lista pomysłów na współpracę wydaje Ci się mało fantazyjna, w każdej chwili możesz przedstawić swój własny, oryginalny koncept na to, jak wykorzystać potencjał MIASTOGRA w ramach wzajemnej promocji. Chętnie się spotkamy i porozmawiamy. Jesteśmy zawsze otwarci na każde rozwiązanie, która sprzyja rozwojowi ciekawych inicjatyw na lokalnym rynku.


Zareklamuj się

Jesteś tradycjonalistą i wolałbyś zwykłą reklamę graficzną? Zapraszamy. Wybierz tylko odpowiedni rozmiar modułu i prześlij swoją reklamę lub jej przygotowanie zleć nam. Co ważne, w MIASTOGRA stawiamy przede wszystkim na bogatą treść – dlatego nasz magazyn nie jest „bazarkiem reklam” i Twoja reklama nie zginie w natłoku innych. Będzie dobrze widoczna, dzięki czemu Twój przekaz zostanie zauważony i zapamiętany.


Zgłoś swój punkt

Jesteś właścicielem tłocznej knajpy, wziętą manikiurzystką lub szczególnie rozmownym fryzjerem? Chciałbyś klientom osłodzić czas oczekiwania na realizację usługi? Nic prostszego! Zgłoś się na listę punktów MIASTOGRA, a nasz przedstawiciel dowiezie Ci każdy kolejny numer magazynu. Dodatkowo, w ramach rewanżu my wyeksponujemy Twoje logo i dane adresowe na łamach MIASTOGRA i na stronie internetowej. A to wszystko całkiem za darmo.

ZAUFALI NAM


Kontakt z redakcją