Prezentacja i Reklama dla firm

Efektywnie zaprezentuj swoją firmę w magazynie MIASTOGRA

Naszą misją jest pokazywać ciekawe pomysły realizowane lokalnie. Robisz coś odjechanego? Takiej usługi jak Twoja ze świecą szukać bliżej niż w Koluszkach, a jednak pod drzwiami nie ustawiają się kolejki jak u Barei i nie wiesz, co jest grane?

Może po prostu informacja o Twojej ofercie nie zbłądziła jeszcze pod strzechy i ludzie zwyczajnie nie wiedzą, czym się zajmujesz. Albo i coś tak wiedzą, ale nic konkretnego – a Ty masz ochotę dokładnie opowiedzieć im, o co chodzi.

MIASTOGRA stwarza dokładnie taką szansę: osobistej, niepowtarzalnej prezentacji w formie artykułu bądź wywiadu. Na naszych łamach możesz przedstawić się tak, jak chcesz, prezentując ideę swojej działalności, unikalny jej wyróżnik albo po prostu pokazując hit sezonu.

Poza tekstem z Twoimi danymi adresowymi i logo możemy zamieścić specjalny kupon rabatowy dla Czytelników MIASTOGRA, opinie Twoich klientów w formie ankiety bądź zorganizować wspólnie z Tobą konkurs, który dodatkowo zwróci uwagę na Twoje usługi. Możliwa jest też profesjonalna sesja fotograficzna Twojej osoby lub oferty, a także fotoreportaż.

Korzystając ze współpracy dziennikarskiej z nami, dzięki lokalnej dystrybucji magazynu trafiasz bez pudła do ludzi z Twojego miasta, tj. do swoich obecnych lub przyszłych klientów. I to bez obciachu – w kolorowym magazynie, na pięknym kredowym papierze.


Zaprezentuj w wyjątkowy i ciekawy sposób swoją firmę. Przybliż oferowane usługi. Podnieś prestiż marki i zbliż się do klientów.

Dzięki bezpłatnej dystrybucji MIASTOGRA w tylko jednym mieście Twój przekaz trafia precyzyjnie do obecnych
i przyszłych klientów. Płacisz wyłącznie za dotarcie do tych, na których Ci naprawdę zależy. Twój artykuł, wywiad lub reklama graficzna zamieszczane są na łamach kolorowego magazynu, drukowanego na kredowym papierze. MIASTOGRA jest atrakcyjne dla czytelników, dzięki przyjemnej formie wizualnej, bogactwie tekstów
i – przede wszystkim – bezpośrednio ich dotyczącej tematyce lokalnej.

Efektywna reklama do precyzyjnie skierowanej grupy klientów. Skorzystaj z kilku kanałów komunikacji przy jednej reklamie.


Nie masz czasu na umawianie spotkania z naszym dziennikarzem albo po prostu jako tradycjonalista wolisz zwykłą prostą reklamę graficzną? Nie ma sprawy. Jeżeli nie masz jeszcze reklamy, możemy ją przygotować w oparciu o Twoje wytyczne.

Pamiętaj, że Twoja reklama dzięki lokalnej dystrybucji MIASTOGRA trafia precyzyjnie do ludzi w Twoim mieście – czyli do obecnych i przyszłych klientów. Płacisz tylko za dotarcie do tych, na których Ci naprawdę zależy.

Co ważne, w MIASTOGRA stawiamy przede wszystkim na bogatą treść – magazyn nie jest „choinką reklam”. Dlatego Twoja reklama nie zginie w natłoku innych, a Twój przekaz zostanie zauważony.

Zamieścimy Twoją reklamę w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Oto modułowe możliwości:

Moduły reklamowe

Pobierz plik PDF z pełną specyfikacją i wymiarami modułów.

pobierz

OKŁADKA (II, III lub IV):

Cała strona 195 x 263 mm + 5 mm spad

STRONY WEWNĘTRZNE:

1 strona 175 x 235 mm

1/2 strony poziom 175 x 115,5 mm

1/2 strony pion 85,5 x 235 mm

1/4 strony poziom 175 x 55,75 mm

1/4 strony pion 85,5 x 115,5 mm

1/8 strony poziom 85,5 na 55,75 mm

Plik eps, tiff, JPG lub PDF, rozdzielczość 300 dpi.

Nasza sieć dystrybucji

magazyn MIASTOGRA znajdziesz w 45 punktach

sprawdź

Skontaktuj się z nami

przedstawimy ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania

kontakt